prison-architect-2-ertelendi-iste-yeni-tarih-CXVmAm68.jpg

Prison Architect 2 Ertelendi: İşte Yeni Tarih

 
Yayıncılığını Paradox Interactive’in ve geliştiriciliğini ise Double Eleven stüdyosunun üstlendiği hapishane idare simülasyon oyunu Prison Architect 2 ne yazık ki ertelenmek durumunda kaldı. Devam oyunu olarak karşımıza çıkmaya hazırlanan oyun daha evvel 26 Mart tarihinde piyasaya sürülecekti lakin yeni bir erteleme ile birlikte 7 Mayıs’a alındı.
 
Devam oyunu 3 boyutlu grafiklerle geliyor 
 
 
 
Prison Architect 2 yeni tarihi ile bir arada PlayStation 5, Xbox Series ve PC için çıkışını gerçekleştirecek. Oyunun PC sürümü Steam platformu üzerinden yayınlanacak ve 40 dolarlık bir fiyat etiketi ile birlikte piyasaya sürülecek olan bu imal için geliştirici grup çeşitli açıklamalarda bulundu ve neden ertelendiğini bizlere açıkladı. Açıklamalar ortasında şu tabirler yer aldı:
 

“Yaptığımız değerlendirmelerden sonra Prison Architect 2 oyununun çıkış tarihini 7 Mayıs 2024 tarihine ertelemek durumunda kaldık. Bu ekstra süreyi oyundaki kusurları düzeltmek ve tıpkı vakitte oyunu tüm platformlarda optimize etmek için harcayacağız. Sizlere birinci günden itibaren sıkıntısız bir tecrübe sunmak için gayret harcıyoruz.”

Comments are closed.