prison-architect-2-bir-sefer-daha-ertelendi-XLtN7ttO.jpg

Prison Architect 2 Bir Sefer Daha Ertelendi

 
Yayıncı Paradox Interactive ve geliştirici Double Eleven, devam oyunu olarak karşımıza çıkmaya hazırlanan Prison Architect 2’nin çıkış tarihini bir kere daha erteledi. Açıklanan ayrıntılara nazaran oyun artık 7 Mayıs tarihi yerine 3 Eylül’de çıkacak.
 
Prison Architect 2 artık 3 boyutlu bir formda karşımıza gelecek 
 
 
 
Oyunun daha evvel 7 Mayıs tarihinde çıkış yapması duyurulmadan evvel 26 Mart’ta piyasaya sürülecekti. Artık ise geldiğimiz noktada 3 Eylül tarihinde yayınlanacak. Hasebiyle ikinci defa yeni bir erteleme ile karşı karşıyayız diyebiliriz. Birinci oyunu ile birlikte bir oldukça sevilen Prison Architect, devam oyunuyla çıtayı biraz daha yükseltmeyi hedefliyor ve büsbütün 3 boyutlu modellemelere geçiş yapılıyor.
 
Prison Architect 2 isminden da anlaşılacağı üzere hapishane yönetme tecrübesini bizlere sunmayı hedefliyor. Oyunun PS5, Xbox Series X/S ve PC için çıkış yapacağını aktarabiliyoruz. Oyunun PC sürümü Steam Platformu üzerinden yayınlanacak.
 
Son olarak 4 aylık bir erteleme yaşayan üretimin performansı optimize edilecek, çökme meseleleri ortadan kaldırılacak ve mevcut özellikleri güzelleştirilecek.
 

 

Comments are closed.