playstation-portalin-turkiye-fiyati-aciklandi-ne-vakit-satisa-sunulacagi-da-muhakkak-oldu-1wwREkHO.jpg

PlayStation Portal’ın Türkiye Fiyatı Açıklandı! Ne Vakit Satışa Sunulacağı da Muhakkak Oldu

Bundan birkaç ay evvel PlayStation eserlerinin Türkiye’deki resmî distribütörü olarak hizmet vermeye başlayan Bilkom, bugün bir aktiflik gerçekleştirdi. Şirket, bu aktiflikte 2023’ün genel bir değerlendirmesini yaparken, 2024 yılına ait planlarını da açıkladı. Lakin tüm bunlardan daha kıymetli bir açıklama vardı.

Hatırlayan okurlarımız vardır; Sony, geçtiğimiz yıl bir aktiflik düzenlemiş ve “PlayStation Portal” ismini verdiği yeni el konsolunu tanıtmıştı. İşte Bilkom, bu eserin de Türkiye’ye getirileceğini açıkladı. Pekala PlayStation Portal Türkiye’ye ne vakit gelecek ve kaç paradan satılacak?

Ama evvel: PlayStation Portal, neler sunuyor?

Tüm ayrıntılarına üstteki haberimizden ulaşabileceğiniz PlayStation Portal, PlayStation 5 sahipleri için orijinal bir oyun tecrübesi vadediyor. Oyunseveler, bu konsol ile PlayStation 5’e yükledikleri oyunlara ulaşabilecekler. Fakat aygıt, bağımsız bir konsol olarak kullanılamayacak.

PlayStation Portal Türkiye’ye ne vakit gelecek ve kaç para olacak?

Bilkom tarafından yapılan açıklamaya nazaran PlayStation Portal, mart ayı itibarıyla Türkiye pazarına giriş yapacak. Bu konsolu satın almak isteyen tüketicilerin, 11.999 TL‘yi gözden çıkartmaları gerekecek.

Comments are closed.