orta-segment-canavari-vivo-y38-5g-performans-testinde-PBPHlvLT.webp

Orta segment canavarı vivo Y38 5G, performans testinde!

Son yıllarda akıllı telefon pazarındaki bilinirliğini artıran vivo, yakın vakitte ise vivo Y38 5G isimli orta segment modelini tanıtacak. Bunun için net bir tarih olmasa da önümüzde çok uzun bir müddet olmadığı bildiriliyor. Son olarak vivo Y38 5G, Geekbench data tabanında ortaya çıktı. İşte ayrıntılar…

vivo Y38 5G, Geekbench bilgi tabanında görüntülendi

Bilmeyenler için Geekbench, bir aygıtın işlemci ve bellek performansını test etmek için kullanılan tanınan bir yazılımdır. Telefonun gerçekleştirdiği süreçlerin suratını ve verimliliğini ölçen bu yazılım, aygıta bir puan verir.

vivo Y38 5G modelinin Geekbench raporuna baktığımızda aygıtın tekli ve çoklu çekirdekli testlerden sırasıyla 3092 ve 7035 puan elde ettiğini görüyoruz. Akıllı telefonun kimi teknik özellikleri ile ilgili bilgiler de var.

Raporda yer alan bilgilere nazaran aygıt, 8 GB RAM‘e sahip olacak ve Android 14 işletim sisteminde çalışacak. Bununla birlikte 8 çekirdekli bir işlemciden güç alacak. Bunlar dışında bir bilgi ne yazık ki mevcut değil.

Akıllı telefonun ne vakit tanıtılacağı şimdilik belirsizliğini koruyor. Bu noktada kestirimler, önümüzdeki ayları gösteriyor. Sonuç olarak şimdilik beklemekten diğer yapacak bir şey yok üzere görünüyor.

Peki siz bu bahis hakkında neler düşünüyorsunuz? vivo Y38 5G modelinden beklentileriniz neler? Görüşlerinizi aşağıdaki Yorumlar kısmından bizimle paylaşmayı unutmayın.

Tags: No tags

Comments are closed.