mrbeastin-yeni-goruntusunde-1-100-yas-araligindaki-100-kisi-buyuk-odul-icin-yaristi-3rl2bhrj.jpg

MrBeast’in Yeni Görüntüsünde 1-100 Yaş Aralığındaki 100 Kişi, Büyük Ödül İçin Yarıştı

Bunun üstüne daha ne koyabilir?” diye düşünürken her seferinde farklı ve enteresan bir görüntü içeriğiyle karşımıza çıkan MrBeast, geçtiğimiz ay Prime Görüntü ile gerçekleştirdiği büyük iştirakle gündem olmuştu. Kelam konusu iştirakle MrBeast, Prime Video’da yayınlanacak bir yarışta 5 milyon dolar ödül sunacak.

Farklı platformlar için bu tıp iş birlikleri devam ederken ünlü YouTuber, kendi kanalına da farklı içerikler çekmeye devam ediyor. Bu içerikler her seferinde cümbüş yahut düzgünlük üzerine olsa da maalesef MrBeast’i eleştirilerin hedefi olmaktan kurtaramıyor. Son görüntüsü da bu döngüyü kıramayarak tenkitleri üzerine çekti.

1-100 aralığında her yaştan insan var.

1 yaşındaki çocuk büyüyüp nasıl bir fırsatı kaçırdığını anlamadan biz size görüntüden bahsedelim. Kelam konusu görüntüde 100 kişi, 250 bin dolarlık büyük ödül için yarıştı. Ama işin garibi, yarışta bu 100 kişi kimin 250 bin doları hak ettiğini belirledi. Müsabakanın başlamasıyla herkes, kendisi için ayrılan şeffaf odalara girdi.

Çıkmaya karar veren yahut kendi odalarına nazaran belirlenen kırmızı çizgileri geçen yarışmacılar, diskalifiye oldu. Ama büyük çoğunluk, görüntünün MrBeast kanalına pek de yakışmadığını düşündü. Zira görüntünün kendisi her ne kadar teknik açıdan hayli profesyonel olsa da YouTuber, bu sefer süratli tempoyu düşürüp süreyi artırarak (40 dakika) işe biraz daha kıssa katmak istemiş. Ama para kelam konusu olunca görüntüden da görüleceği üzere insanların birbirine düşmesi, izleyenler üzerinde kanalın her zamanki hissini uyandırmamış.

Siz görüntüyü nasıl buldunuz?

Comments are closed.