keanu-reeves-sonic-3-sinemasinda-shadowu-seslendirecek-ZuBZ8JrL.jpg

Keanu Reeves Sonic 3 Sinemasında Shadow’u Seslendirecek

 
Sonic karakterini çabucak hemen hepiniz bilirsiniz. İkonik bir yapıya sahip olan kirpi Sonic için hem oyun projeleri hem de sinema uyarlamaları gelmeye devam ediyor. Artık ise serinin yeni sineması Sonic 3’ten çeşitli ayrıntılar ortaya çıkıyor.
 
Sonic 3 sene sonu geliyor
 
 
 
The Hollywood Reporter tarafından bildirilene nazaran John Wick ve Cyberpunk 2077 oyuncusu Keanu Reeves üçüncü sinemada Shadow the Hedgehog’u seslendirecek. Haber, Paramount’un geçtiğimiz hafta CinemaCon aktifliği sırasında Sonic 3 manzaralarını birinci kere göstermesinin akabinde geliyor. Başka taraftan geçtiğimiz günlerde Sonic 3’ün yönetmeni Jeff Fowler sinemanın çekimlerinin tamamlandığını açıkladı.
 
Bildiğiniz üzere Sonic için yayınlanan ikinci sinema, Amerika Birleşik Devletleri’nde tüm vakitlerin en yüksek hasılat yapan ikinci sinema olarak karşımıza çıkıyor. Birinci sırada ise Muhteşem Mario Bros uyarlaması yer alıyor. Sonic Team’in işvereni yaptığı açıklamayla bir arada sinema üzerinde bir epey fazla çalıştıklarını ve bu muvaffakiyet için büyük emek sarf ettiklerini belirtiyor.
 

Sonic the Hedgehog 3, 20 Aralık 2024’te birinci etapta sinemalarda yayınlanacak.

Comments are closed.