katlanabilir-amiral-gemisi-galaxy-z-flip-6-performans-testinde-AuEp1lEM.webp

Katlanabilir amiral gemisi Galaxy Z Flip 6, performans testinde!

Samsung, olağan akıllı telefonlar bir yana katlanabilir modeller üzerinde de çalışıyor. Bu doğrultuda şirket, bu yıl Galaxy Z Flip 6 ve Z Fold 6’yı piyasaya sürecek. Bu aygıtlar için şimdiye kadar değerli savlar ortaya atıldı. Son olarak Galaxy Z Flip 6, Geekbench performans testinde görüntülendi. İşte ayrıntılar…

Samsung Galaxy Z Flip 6, Geekbench data tabanında

Bilmeyenler için Geekbench, bir aygıtın işlemci ve bellek performansını test etmek için kullanılan tanınan bir yazılımdır. Katlanabilir telefonun gerçekleştirdiği süreçlerin suratını ve verimliliğini ölçen bu yazılım, aygıta bir puan verir.

Samsung Galaxy Z Flip 6‘nın Geekbench raporuna baktığımızda aygıtın 8 GB RAM ile geleceği ve Android 14 işletim sisteminde çalışacağı görülüyor. Bununla birlikte telefonun Qualcomm tarafından üretilen Snapdragon 8 Gen 3 işlemcisinden güç alacağı bilgisi de mevcut.

Galaxy Z Flip 6, GPU bakımından Galaxy S24 Ultra‘ya emsal bir performans sergiledi. Bu doğrultuda katlanabilir Android amiral gemisinden beklentiler bir epey yükseldi. Galaxy Z Flip 6‘nın temmuz yahut ağustos ayında duyurulması ve ardından satışa sunulması bekleniyor. Büyük bir ilgiyle karşılaşıp karşılaşmayacağını ise daima birlikte göreceğiz.

Peki ya siz bu bahis hakkında neler düşünüyorsunuz? Samsung Galaxy Z Flip 6 modelinden beklentileriniz neler? Görüşlerinizi aşağıdaki Yorumlar kısmından bizimle paylaşabilirsiniz.

Comments are closed.