ismi-yok-ozellikleri-var-bilinmeyen-bir-iqoo-amiral-gemisi-ortaya-cikti-MdQMk5yR.jpg

İsmi yok özellikleri var: Bilinmeyen bir iQOO amiral gemisi ortaya çıktı!

iQOO yakında Z9 modellerini piyasaya kazandıracak. Tabi paralelde birçok model üzerinde çalışan iQOO, bugün yeni bir amiral gemisi modeli ile gündeme geldi. Bahsedilen aygıtın çabucak hemen tüm özellikleri ortada. Garip olan ise isminin olmaması.

iQOO’nun yeni amiral gemisi hangi isimle piyasaya sürülecek?

iQOO fiyat/performans modelleri ile pazarda yeterli yer edinmiş markalardan birisi. Son günlerde Z9 modelleri ile gündeme gelen şirket, bugün isimsiz bir modelle göründü. Özelliklerine bakılırsa orta-üst segmente hitap edecek olan yeni iQOO modeli, Qualcomm’un Snapdragon 8 Gen 3 emsali yeni işlemcisinden güç alacak.

Sızıntılar iQOO’nun isimsiz modelini gözler önüne sürdü. Bildiğiniz üzere Snapdragon 8 Gen 3 şu anda piyasanın en güçlü işlemcileri ortasında. Bunun rafine edilmiş bir versiyonu olarak ortaya çıkan Qualcomm SM8635 şimdi tanıtılmadı. Lakin birinci kere bir aygıtta göründü diyebiliriz. Ortaya çıkan bilgilere nazaran 3,3 GHz suratında çalışan Qualcomm SM8635 işlemcisinden güç alan isimsiz aygıt, performanstan ödün vermeyecek üzere duruyor.

Premium hissini ekran tarafında da devam ettiren isimsiz aygıt, 6,78 inç büyüklüğünde 1,5K 2800 x 1260 piksel çözünürlüklü bir ekranı ön tarafında taşıyacak. 120Hz yenileme suratına sahip bu LTPO OLED ekran, kavisli değil düz bir dizayna sahip olacak. Ekranın altında 6000 mAh‘lik dev bir batarya bulunurken, 16GB RAM belleğin de aygıta eşlik edeceği görülüyor.

Digital Chat Station tarafından gelen bilgilere nazaran iQOO 12 ile emsal özellikler gösteren isimsiz modelin Neo 9 ailesinin bir üyesi olabileceği de düşünülüyor. Sizce iQOO bu modeli hangi seriye dahil edecek? Fikirlerinizi yorumlarda belirtebilirsiniz.

Comments are closed.