huawei-performansin-yaninda-dizayna-da-ehemmiyet-verenler-icin-freebuds-lipstick-2-kulakligini-duyurdu-m6c8KFvF.jpg

Huawei, Performansın Yanında Dizayna da Ehemmiyet Verenler İçin Freebuds Lipstick 2 Kulaklığını Duyurdu

Çinli teknoloji devi Huawei, Hongmeng Eco Spring etkinliğinde yeni MateBook X Pro modelini ve yeni Freebuds Lipstick 2 kulaklığını tanıttı. Lipstick modeline hakim olmayanlar için söyleyelim; birinci Lipstick modeli, isminden da anlaşılacağı üzere lipstick’ten ilham alan bir kasaya sahipti.

Siyah ve altın tonlu kasanın içinde de epeyce savlı, kırmızı renkte kulaklıklar vardı. Şimdiyse Huawei, yeni modelde hem büsbütün farklı bir tasarım hem de iki renk seçeneği sunuyor. Olağan her şey dizaynla sonlu değil. Kulaklıkların ses performansı konusunda da geliştirmeler görüyoruz.

Artık yatay kullanılan bir kasa var.

Söz konusu kasa da artık lipstick’ten çok çantaya benziyor üzere görünüyor. Asmak için bir ipi bile var. Kasanın etrafındaki işlemeler, kalite hissini de artıracaktır. Kasada Type-C girişi olduğunu da söyleyerek kulaklıklara geçelim. Tasarım manasında esaslı bir diğer değişikliği de burada görüyoruz.

Daha tombul hâle gelen Hi-Res sertifikalı kulaklıklar, L2HC ve LDAC codec’lerini destekliyor. IP54 muhafazasına da sahipler. 5 saat kullanım müddeti sunan kulaklıklar, etkin gürültü engelleme kullanılıyorsa kullanım mühletini 3,5 saate düşürüyor. Lakin şarjı biten kulaklıklarınızı kutusunda 5 dakika bekletmek, onları 2 saat müzik dinlemeye yetecek kadar doldurmuş olacak.

Siyah ve beyaz renkle gelecek olan kulaklıklar, 235 dolardan (yaklaşık 7.600 TL) ön satışta. Bir evvelki Freebuds Lipstick modelinin şimdiki olarak 4.000 TL düzeylerinde olduğunu da ekleyelim. Siz kulaklıkları nasıl buldunuz?

Comments are closed.