hepsiburadadan-honor-magic6-pro-kampanyasi-on-kayita-ozel-3000-tl-indirim-8NfEYMtp.jpg

Hepsiburada’dan HONOR Magic6 Pro Kampanyası: Ön Kayıta Özel 3000 TL İndirim

HONOR’un sınıfının tezli telefonları ortasına girecek en yeni telefonu Magic6 Pro, bilhassa de yapay zekâdan dayanak alan etkileyici kamera özellikleriyle kullanıcısını etkileyecek üzere görünüyor.

Güçlü bir batarya, süratli şarj takviyesi, gelişmiş yapay zekâ uygulamaları ve şık tasarımı ile gelen telefon, ön kayıt yapan tüm Hepsiburada kullanıcıları için 3.000 TL indirimi de beraberinde getiriyor.

Kampanyadan nasıl yararlanabilirsiniz?

HONOR Magic6 Pro kampanyasından yararlanabilmek için tek yapmanız gereken buradaki ilişkiyi ziyaret ederek ”Ön kayıt için tıkla” seçeneğine tıklamak. 

Siz bu kolay adımı atar atmaz ön kayıt süreciniz de tamamlanmış olacak. Akabinde 3.000 TL’lik indirim kuponunuz size belirtilen tarihte sadece HONOR Magic6 Pro eserinin satın alma süreçlerinde kullanılmak üzere hesabınıza tanımlanacak.

Peki HONOR Magic6 Pro neler sunuyor?

Süper Dinamik AI Falcon Kamera ile en yeterli kareleri en net halde yakalamayı sağlayan HONOR  Magic6 Pro, 180 MP Periskop Telefoto kamera ile 2,5x optik, 5x hibrit ve 100x’e kadar dijital yakınlaştırma imkânı sunarken 50 MP Ultra Geniş Kameraya da sahip.

HONOR Magic6 Pro tüm bu özellikler sayesinde hareketli objeleri en detaylı biçimde yakalayabilyor. Sahip olduğu algoritma, binoküler derinlik iddiası ve spor portre segmentasyonundan yararlanarak art planı hassas bir formda ayarlıyor ve hem geniş lensi hem de telefoto lensi tıpkı anda kullanarak doğal bir bokeh efekti oluşturuyor. Bu da spor fotoğrafçılığı üzere şiddetli alanlarda bile eksiksiz performans sergilemesini sağlıyor.

5.600mAh’lık HONOR İkinci Kuşak Silikon-karbon bataryayı bünyesinde barındıran Magic6 Pro’nun bu pili birebir vakitte Güç Geliştirilmiş Çip HONOR E1 tarafından desteklenerek düşük sıcaklık şartlarında etkileyici bir performans sunuyor ve çok sıcaklıklarda bile aygıtın dayanıklılığını artırıyor. Batarya, 80W HONOR Wired SuperCharge ve 66W HONOR Wireless SuperCharge ile destekleniyor ve birlikte verilen şarj aygıtı kullanılarak 40 dakikada %100 şarj edilebiliyor.

Performansın boyutlarını bir örnekle aktarmak gerekirse, kullanıcılar -20 °C’de yalnızca %10 pil düzeyi ile 81 dakika boyunca YouTube görüntüsü oynatabilir. Düşük sıcaklık şartlarındaki bu performans, kullanıcılara yarar sağlamasının yanında silikon-karbon pil teknolojisi için de yeni imkanlar sunuyor.

HONOR Magic6 Pro’nun tüm özelliklerine yakından bakmak ve Hepsiburada ön kayıt kampanyasıyla 3.000 TL’lik indirimden faydalanmak için buraya tıklamanız yeterli!

Comments are closed.