hayatta-kalma-terminator-oyunu-geliyor-iste-fragman-eZDBsjhV.jpg

Hayatta kalma Terminator oyunu geliyor! İşte fragman

Yayıncı ve geliştirici Nacon Studio, son Terminator oyunu hakkında birinci ayrıntıları verdi. Terminator serisinin kıyamet sonrası geleceğinde geçen yeni açık dünya hayatta kalma oyunu Terminator: Survivors önümüzdeki aylarda erken erişime açılacak.

Terminator: Survivors 24 Ekim’de erken erişime açılıyor

Terminator: Survivors, Skynet yapay zekasının insanlığı yok etme maksadıyla başlattığı Kıyamet Günü’nden dört yıl sonra geçiyor. Oyuncular, tehlikeli bir açık dünyada hayatta kalanların rolünü üstlenecek, kaynak arayacak ve üs inşa etmek için başka insanları işe alacak.

Skynet’in ölümcül Terminator’leri ise tüm insanları avlayacak. Hayatta kalma oyunu, Terminator tehdidi altındayken materyal ve başka insanları bulma vazifelerini içerecek. Oyuncular, Kıyamet Günü olayları hakkında daha fazla bilgi edinebilir ve potansiyel olarak insanlığın mukadderatını değiştirebilecek.

Co-op modu sayesinde dört bireye kadar takım oluşturabilir ve ana üsleri güçlendirebilirsiniz. Geliştiricinin açıklamasına nazaran saklılık ve kaçınma, Terminator’e karşı savaşmaktan daha tesirli olabilir. Oyunda ayrıyeten birinci iki Terminator sinemasından bilinen karakterler de yer alacak.

Terminatör: Survivors, serinin 40. yıldönümüne denk gelecek halde 24 Ekim’de Steam‘de erken erişime açılacak. PC ve konsollarda tam sürüm ise bir hafta yayınlanacak.

Peki siz bu bahis hakkında ne düşünüyorsunuz? Sizce yeni Terminator oyunu ne kadar âlâ olacak? Karşılıklarınızı aşağıdaki yorumlar kısmından bizimle kolaylıkla paylaşabilirsiniz. Görüşleriniz bizim için çok pahalı.

Comments are closed.