galaxy-z-flip-6-nasil-olacak-iste-tasarimi-Jy3tgaCZ.jpg

Galaxy Z Flip 6 nasıl olacak? İşte tasarımı

Galaxy Z Flip 6 tasarımı, çıkmasına daha aylar olmasına karşın sızdırıldı. Sızdırılan imajlarda Samsung’un bu yılki Z Flip modelinde büyük bir tasarım değişikliği getirmeyeceği görünüyor. İşte detayar!

Samsung Galaxy Z Flip 6 tasarımı sızdırıldı

Galaxy Z Flip 6 tasarımı, SmartPrix ve OnLeaks tarafından sızdırıldı. Telefon, evvelki model Galaxy Z Flip 5’e hayli benziyor. Katlanabilir telefon hala yalnızca iki kameraya sahip ve telefonun yanları büsbütün düz. Galaxy Z Fold 6’nın tersine Galaxy Z Flip 6’nın köşeleri epeyce kavisli bir yapıya sahip.

Render manzaralarına nazaran Galaxy Z Flip 6’nın iç OLED ekranı 6,7 inç büyüklüğünde olacak. Ayrıyeten ortaya hizalanmış bir selfie kamerası çentiği mevcut. Telefonun ön tarafında ise, alt kısmında katlanmış bir tasarım bulunan 3,4 inçlik bir kapak ekranı yer alıyor. Menteşe konusunda Galaxy Z Fold 6’da bulunan ile benzeri bir yapı kullanılacak üzere görünüyor.

Galaxy Z Flip 6’dan beklenen en kıymetli değişiklik, daha büyük bir batarya olacak. Evvelki sızıntılara nazaran aygıtın 4.000 mAh bir bataryayla donatılması bekleniyor. Ayrıyeten aygıtın Snapdragon 8 Gen 3 For Galaxy işlemcisi ile geleceği konuşuluyor.

Tasarımın sızdırılması Samsung’u makûs etkileyebilir çünkü çok bir değişiklik olmaması, kullanıcıların güzeline gitmeyebilir. Fakat batarya ve işlemci tercihi kompanse edebilir üzere görünüyor. Aygıtın asıl alımlı kısmı fiyatı olacak.

Şu an için Samsung’tan resmi bir duyuru yok. Siz ne düşünüyorsunuz? Niyetlerinizi yorumlar kısmından bizlerle paylaşmayı lütfen unutmayın.

Comments are closed.