corpse-party-ii-darkness-distortion-icin-birinci-fragman-yayinlandi-KE3sjbdp.jpg

Corpse Party II: Darkness Distortion İçin Birinci Fragman Yayınlandı

 
Yayıncılığını XSEED Games, Marvelous Europe ve MAGES gruplarının üstlendiği ve geliştiriciliğini Team GrisGris stüdyosunun yaptığı Corpse Party II: Darkness Distortion, açıklanan ayrıntılara nazaran bu sonbaharda PlayStation 4, Switch ve PC için dünya çapında piyasaya sürülecek. Oyunun PC sürümü Steam Platformu üzerinden yayınlanacak.
 
Corpse Party II üç arkadaşı bahis alıyor 
 
 
 
Detaylara bakacak olursak, oyunun PlayStation 4 ve Switch sürümleri Kuzey Amerika’da 50 dolarlık standart fiyattan ve öteki taraftan 80 dolarlık “Ayame’s Mercy” fizikî sürümleri ile bir arada satışa sunulacak. Fizikî sürüm içerisinde oyunun bir kopyası, oyun için kayıt noktalarından esinlenerek tasarlanmış LED dizaynlı mavi bir mum, sahne ardı içeriklerle dolu 64 sayfalık bir sanat kitabı ve daha fazlası yer alıyor.
 
Corpse Party II: Darkness Distortion, lisede okuyan üç arkadaşı mevzu alıyor ve onların kent efsanelerini keşfetmeleri ile ortaya çıkan tuhaf durumları bizlere sunuyor. Haruka Nanami, Nemu Takanashi ve Maria Hitsugi karakterlerini içeren üretimde karanlık diyarlara hakikat seyahat yapıyor ve onları karanlık geçmişten gelen dehşetlere karşı korumak durumunda kalıyoruz.
 
 

Tags: No tags

Comments are closed.