cok-bekledik-elden-ring-shadow-of-the-erdtreeden-oynanis-fragmani-geldi-cikis-tarihi-de-jlIfAKlM.jpg

Çok Bekledik: Elden Ring Shadow of the Erdtree’den Oynanış Fragmanı Geldi (Çıkış Tarihi de Muhakkak Oldu)

Büyük sükse yapan ve cinsin ikonik üretimleri ortasına giren Elden Ring için uzun vakittir bir DLC bekleniyordu. Shadow of the Erdtree ismi verilen ve geçtiğimiz yıl duyurulan bu ek paket için hakkında şu ana kadar pek bilgi paylaşılmamıştı. Bugün ise bekleyiş sona erdi.

Bandai Namco, bugün düzenlediği bir canlı yayınla Elden Ring Shadow of the Erdtree’nin birinci fragmanını nihayet bizlerle buluşturdu.. 

Elden Ring Shadow of the Erdtree oynanış fragmanı

Elden Ring Shadow of the Erdtree, haziran ayında çıkış yapacak!

Oyunun Steam kayıtlarına baktığımızda, kalite garanti testlerinden kusur ayıklama kademesine geçildiğini görmüştük. Yani artık ek paketin piyasaya çıkması için çok da fazla bir mühlet beklememize gerek olmadığı kestirim edilebiliyordu. Oynanış fragmanında bu sorunun karşılığını da aldık: Oyun 21 Haziran 2024’te satışa çıkacak. Ön sipariş verenler ayrıyeten Ring of Miquella isimli bir tabire de kavuşacak.

Fragmanı incelediğimizde, yeni DLC’de Lands Between’in daha karanlık yerlerine gidileceği ve birçok yeni karakterlerle savaşılacağı görülebiliyor. Yeni paketin ana düşmanının Malenia’nın ikiz kardeşi Miquella olabileceği de görülüyor. 

Yapımcılarının daha evvel yapmış olduğu açıklamada 20 milyondan fazla kopya sattığı belirtilen Elden Ring, daha evvel de PvP savaşlarının oyuna eklendiği Colosseum adlı büyük bir genişleme paketi almıştı. 2022 yılında yılın oyunu mükafatını de almış olan Elden Ring için FromSoftware emek harcamaya daha da devam edecek üzere gözüküyor. 

FromSoftware’in ortakları ortasında yer alan Tencent’in ise Elden Ring’in taşınabilir bir versiyonu üzerinde çalışmaya devam ettiği biliniyor. 25 Şubat 2022’de çıkan Elden Ring, böylelikle bir manada ikinci yaşını da kutlamaya hazırlanıyor. 

Elden Ring Shadow of the Erdtree ön sipariş fiyatı

Steam 25,99 dolar (805,78 TL) 
Xbox  999 TL
PlayStation 999 TL

Comments are closed.