assassins-creed-mirage-icin-35-gblik-guncelleme-yayinlandi-n9yn845x.jpg

Assassin’s Creed Mirage İçin 3.5 GB’lık Güncelleme Yayınlandı

 
Ubisoft tarafından oyunculara sunulan aksiyon macera oyunu Assassin’s Creed Mirage için yeni bir güncelleme yayınlandı. 1.0.8 güncellemesi ile bir arada 3.5 GB’lık bir düzenleme oyuna dahil edildi. Geliştiricinin belirttiğine nazaran bu yama oyunun performansını ve tecrübesini arttırmayı hedefliyor.
 
FSR ve DLSS 3 takviyeleri eklenmedi 
 
 
 
Açıklanan ayrıntılara nazaran Assassin’s Creed Mirage için yayınlanan yeni güncelleme artık kayıtlı oyunlarda karşılaşabileceğiniz her türlü sorunu ortadan kaldırıyor. Öteki taraftan fırlatma bıçağını kullanırken gayeye kilitlenme problemine da tahlil getiriyor. Ayrıyeten yeni yama toplama öldürme ve çatışma sayısının hakikat halde görüntülenmesini sağlıyor.
 

Öte yandan geliştirici takım Ubisoft oyuna hala AMD FSR 3.0 yahut NVIDIA DLSS 3 için takviye eklememiş durumda. Fakat fan üretimi bir mod olarak karşımıza çıkan ve fiyatsız olarak indirebileceğiniz DLSS 3 Modu bulunuyor. RTX 40 serisi bir ekran kartınız varsa bu modu kullanmanızı tavsiye ediyoruz. Tüm yama notları için de buraya tıklayabilirsiniz.

Tags: No tags

Comments are closed.