adobe-firefly-tasinabilir-uygulamasi-geliyor-iste-fiyati-aeIZPHqw.webp

Adobe Firefly taşınabilir uygulaması geliyor! İşte fiyatı

Adobe, bulut tabanlı taşınabilir tasarım platformu Adobe Express için yeni bir uygulama yayınladı. Bu uygulama, masaüstü kullanıcıları tarafından aslında keyifle kullanılan yaratıcı düzenleme ve Firefly dayanaklı yapay zeka özelliklerini iOS ve Android aygıtlarına getiriyor.

Adobe, Firefly AI araçlarını iOS ve Android için Adobe Express taşınabilir uygulamasına ekliyor

Adobe Express’in yeni uygulaması, kullanıcıların toplumsal medya gönderileri, afişler ve web sitesi banner’ları üzere yaratıcı varlıklar üretmelerini kolaylaştırıyor. Creative Cloud üyeleri, taşınabilir uygulama içinde direkt Photoshop ve Illustrator belgelerine erişip düzenleyebiliyor.

Adobe Express beta uygulaması fiyatsız olarak indirilebiliyor. Premium özellikler, Firefly dayanaklı Generative Fill ve Text to Image efektleri, uygulama test basamağındayken ek maliyet olmaksızın sunuluyor.

Adobe Firefly özelliklerinin fiyatı

Adobe şimdi genel kullanıma ne vakit sunulacağını açıklamadı, fakat bu premium özellikler daha sonra bir abonelikle aylık başlangıç fiyatı 9.99 dolar olacak. Uygulamanın beta sürümü, masaüstü sürümündeki tıpkı Firefly yapay zeka araçlarını kullanmanıza imkan tanıyor.

Uygulamanın erişilebilirliği ve kullanımı

Adobe Express taşınabilir uygulama betası Android için Google Play Store’da mevcut, lakin iOS kullanıcıları Apple’ın beta kullanıcı sayısına ait kısıtlamaları nedeniyle buradan kaydolmaları gerekiyor. Firefly AI özelliklerinin işlemesi bulut tabanlı, bu nedenle her akıllı telefon yeni beta ile uyumlu değil.

Adobe’nin Firefly AI özellikleri, Eylül 2023’ten beri bağımsız web uygulamaları olarak mevcut ve taşınabilir aygıtlarda kullanılabilir durumda, lakin tasarım akışlarında kullanmak için gereğince uygun değil. Yeni Express beta, başka tasarım araçlarıyla birlikte bu özellikleri içeren ilk taşınabilir uygulama olma özelliğini taşıyor.

Bu, AI özelliklerini taşınabilir kullanıcılara sunmayan rakip tasarım platformu Canva’ya karşı değerli bir avantaj sağlıyor. Pekala siz bu mevzu hakkında ne düşünüyorsunuz? Görüşlerinizi aşağıdaki yorumlar kısmına yazabilirsiniz.

Comments are closed.