1-tb-depolama-ve-144-hz-ekran-realme-gt-neo-6-icin-geri-sayim-4rLVEdVz.jpg

1 TB depolama ve 144 Hz ekran! Realme GT Neo 6 için geri sayım

Realme‘nin yakında kullanıcıların beğenisine sunmaya hazırlandığı Realme GT Neo 6 SE modeli için geri sayım başladı. Akıllı telefonla ilgili bugüne dek ortaya çıkan sızıntılar orta-üst segmente hitap edeceğini gözler önüne seriyor. Son gelen raporlar modelin teknik özelliklerini lansman öncesi ortaya koyuyor. İşte Realme GT Neo 6 SE özellikleri ve tanıtım tarihi!

Realme GT Neo 6 SE özellikleri ve tanıtım tarihi

Realme GT Neo 6 SE modeli 11 Nisan’da vitrine çıkacak. Akıllı telefonun tanıtım tarihi yaklaştıkça resmi paylaşımlar da süratle gelmeye devam ediyor. Son paylaşımlar aygıtın Qualcomm Snapdragon 7+ Gen 3 işlemcisinden güç alacağını gözler önüne seriyor.

Modelde yer alacak işlemci 4 nm mimariyle üretildi. Bunun yanı sıra; 1x 2.8 GHz ARM Cortex-X4, 4x 2.6 GHz ARM Cortex-A720 ve 3x 1.9 GHz ARM Cortex-A520 çekirdeklerine ek olarak Adreno 732 grafik ünitesine konut sahipliği yapıyor.

Akıllı telefonda 16 GB LPDDR5x RAM ve 1 TB’a kadar UFS 4.0 depolama mevcut olacak. Lakin burada daha farklı opsiyonlarının olma ihtimalini akıllardan çıkarmamak değerli. Bunun yanı sıra kutudan çıkar çıkmaz Android 14 tabanlı Realme UI 5 sürümünü çalıştıracağını belirtelim.

Realme GT Neo 6 SE’nin hafif kavisli kenarlara sahip 6,78 inç OLED bir ekranla gelmesi bekleniyor. Bu panel; 1,5K çözünürlük, 144 Hz yenileme suratı ve 6.000 nit’e kadar parlaklık sunacak. Bunun dışında 16 Megapiksel ön kamera ve OIS dayanaklı 50 Megapiksel birincil kameranın başı çektiği üçlü kamera kurulumuyla gelecek.

Peki siz bu bahis hakkında ne düşünüyorsunuz? Görüşlerinizi yorumlar kısmından bizlerle paylaşmayı unutmayın!

Comments are closed.